Členové

Zpět

Jana Martinová

J.martinova

Jazyky

německý jazyk, francouzský jazyk, anglický jazyk, ruský jazyk, srbochorvatský jazyk

Základní informace

 • Zástupce společnosti: Accord Group Interim Managers and Consultants
 • Člen od: 16.06.2010
 • E-mail: j.martinova@agim-ece.com

Stojí v čele české pobočky AGIM, zárověň je Managing Partnerem Accord Group ECE pro Českou a Slovenskou republiku. Zaměřuje se především na poradenství v oblasti lidských zdrojů a rozvoji organizací.

V roce 2002 založila společnost Solutions HR Specialists, prvního poskytovatele “Managed Recruitment" a “Projektového outsourcingu" v oblasti HR zaměřeného na přímé investory do zemí střední a východní Evropy.

V roce 2005 završila se svými partnery v ostatních pobočkách buy-out Accord Group ECE. Hovoří několika jazyky (česky, německy, francouzsky, anglicky, rusky a srbochorvatsky).

Pracovní zkušenosti a vybrané realizované projekty

Accord Group Interim Managers and Consultants
Logo agim short

  Společnost Accord Group Interim Managers & Consultants (AGIM) je poradenská společnost poskytující služby v oblasti interim managementu a personálního poradenství. AGIM přináši na český a slovenský trh nový model služby s cílem flexibilnějšího a efektivnějšího využití manažerských a poradenských zdrojů formou interim managementu.

  Služba se opírá o ověřený obchodní model, který je běžný a velmi dobře funkční ve vyspělých evropských zemích (Velká Británie, Belgie, Nizozemí, Německo a Švýcarsko).

  AGIM je sesterskou organizací Accord Group ECE, poradenskou splečností, která již 17 let úspěšně působí v oblasti Executive Search a provozuje kanceláře v Praze, Bratislavě, Varšavě, Budapešti, Bukurešti a v Moskvě.

  AGIM registruje a zprostředkovává interim manažery a interim poradce pro projekty zaměřené na řízení změny, restrukturalizaci nebo pro případ dočasného vykrytí neobsazených manažerských pozic v oblasti vedení společnosti, financí, nákupu, výroby, logistiky, lidských zdrojů, marketingu a obchodu.

  AGIM spolupracuje s velkými i menšími, zahraničními i českými firmami v různých sektorech. Opírá se přitom o dlouhodobou znalost kvalifikovaných pracovních sil napříč sektory, hlavně v oblastech výrobního průmyslu, maloobchodu, finančních služeb, rychloobrátkového zboží, médií a farmaceutického průmyslu.

  Obchodní model AGIM reaguje na měnící se potřeby firem a kvalifikovaných manažerů/poradců na trzích střední a východní Evropy. Nabízí zajímavou alternativu a doplněk k trvalému náboru nového manažera nebo k angažování management konzultantů.