Konference Interim Management 2015 - „Interim management – moderní forma řízení“ - 12. 11. 2015

Zpět

Obsah semináře

12.11.
Místo konání:

Vážení členové a přátelé České asociace interim managementu,

dovolujeme si Vás pozvat na Konferenci interim managementu 2015 zaměřenou na zkušenosti s interim managementem v ČR a zahraničí.

Konference se uskuteční ve čtvrtek 12. listopadu 2015 od 15.00 - 17.00 hod v budově VŠMIEP (Vltavská 14/585, Praha - Smíchov) a bude tak navazovat na členskou schůzi České asociace interim managementu.

Cílem konference je prezentovat vývoj interim managementu v České a Slovenské republice v porovnání se zahraničím, představit očekávání firem v roli zadavatelů i pohled personálních agentur na vyhledávání a uplatnění interim manažerů.

Přednášející:

  • Ing. Tomáš Pastrňák, MBA: „Zkušenosti s interim managementem v ČR a SR", předseda České Asociace Interim Managementu a předseda představenstva Restrukturalizační Agentury a.s.
  • Ing. Petr Karásek, MBA, LL.M.: „Aktuální zkušenosti s interim managementem ve společnosti Tatra Truck a.s.", Generální ředitel společnosti Tatra Truck a.s., místopředseda CAIM
  • Dr. Ing. Vít Buchta: „Očekávání zadavatelů při najímání interim manažerů", člen výboru CAIM, majitel poradenské společnosti Green Plus
  • Ing. Vladimír Větrovský, CSc.: „Zkušenosti IM v zahraničí", Nezávislý konzultant a interim manažer

Následovat bude panelová diskuse mezi přednášejícími a účastníky.

Registrace: na akci se můžete registrovat na http://caim.cz/registrace/31.

Účastnický poplatek: 300,- Kč/osoba (cena včetně DPH), pro členy CAIM zdarma

Oficiální verze pozvánky ke stažení zde.