Zpět

PODCAST: Jak vést firmu k prosperitě ve složité době

25.7.

PODCAST: Jak vést firmu k prosperitě ve složité době

Redakce časopisu MM Průmyslové spektrum společně s Českou asociací interim managementu připravila sérii deseti podcastů. Renomovaný krizový manažer a místopředseda CAIM Petr Karásek přizývá hosty, své bývalé nebo současné kolegy z průmyslu i z asociace, a s moderátorkou Janou Dronskou s nimi diskutují o aspektech aktuálních problémů v podnikání, se kterými se firmy potýkají v současné nepředvídatelné době. Podcasty přinášejí řadu konkrétních praktických zkušeností získaných nejen z restrukturalizací průmyslových firem.

Vzniklo už 7 dílů, které si můžete pustit například cestou v autě na webu: https://www.mmspektrum.com/serialy/jak-vest-firmu-k-prosperite-ve-slozite-dobe

Zkrácené verze najdete v tištěné podobě v časopise MM Průmyslové spektrum nebo taktéž na webových stránkách.

MM Průmyslové spektrum od roku 1997, kdy se začala psát jeho historie, na svých stránkách odráželo inovační pokrok v aktuálních oborech, které byly pro Českou republiku a Slovensko klíčové. Jednotlivá vydání byla vždy monotematicky zaměřena na určité technologie se širokým záběrem. Synergie nových technologií, materiálů, přístupů a procesů, které jsou hnány neustálými inovacemi, s sebou přináší postupný zánik tradičních technologií a do hry se dostávají nové pracovní postupy a nástroje. Tento fakt redakce zohledňuje v dílčích vydáních MM Průmyslového spektra a více se koncentruje na výrobní techniku a technologie, jež jsou nositelem inovačního pokroku a zrcadlí se v nich výzkumně vývojové milníky nedávného období. MM Průmyslové spektrum přináší rozhovory se zajímavými osobnostmi českého průmyslu a reportáže z výrobních podniků. Se zaměřením na výrobní techniku a technologii, tedy průmyslové obory, které jsou v České republice silné a mají potenciál růstu, reflektuje na stránkách časopisu a v on-line podobě na portálu www.mmspektrum.com změny v ekonomice i podnikaní.

 

Galerie