Zpět

Restrukturalizační fórum 2018

Štítky: článek

16.10.

Restrukturalizační fórum 2018

Blíží se 7. ročník odborné konference Restrukturalizační fórum roku 2018, na které se opět představí se svými příběhy zkušení interim manažeři z CAIM.

Restrukturalizační fórum se uskuteční v úterý 6. listopadu 2018 od 9:00 do 17:00 hodin v Kongresovém centru České národní banky v Praze. Setkání je určeno pro odborníky, kteří se zabývají restrukturalizací a krizovým řízením firmy, finanční poradce a investory, bankéře a zástupce věřitelů, advokáty, insolvenční správce či soudce a další, kteří se ve své profesi s touto problematikou setkávají.

Jeden z programových bloků bude zastřešovat Česká asociace interim managementu. Její letošní téma zní: Za obzorem číhá krize, aneb příprava středního či malého podniku na její příchod. Tři úspěšní restrukturalizační a krizoví manažeři Iva Hovadová, Tomáš Pastrňák a Zdeněk Šmejkal představí tři příběhy firem v krizi. Provedou rozbor příčin a vysvětlí způsoby, které by mohly podobné podniky ochránit před budoucí krizí. Následovat bude diskuse moderovaná Petrem Karáskem, který vedl záchranu automobilky TATRA. Program konference: http://turnaround.cz/restruktu... 

Registrace (do 1. listopadu 2018): www.turnaround.cz/TMAforum

Poplatek za účast je 3 400 Kč (TMA není plátcem DPH).


Zde v odkazu naleznete tiskovou zprávu TMA o připravovaném Restrukturalizačním fóru.