Accord Group Interim Managers and Consultants

Základní informace

  • Člen od: 16.06.2010
  • E-mail: prague@agim-ece.com
  • Telefonní číslo: +420 242 458 477
  • Webové stránky: www.agim-ece.com
  • Adresa: Na Baště sv. Jiří 258/7, Praha 6 160 00

 

SSpolečnost Accord Group Interim Management (AGIM) je poradenská společnost poskytující služby v oblasti interim managementu. AGIM již 10 let poskytuje řešení změnových a transformačních projektů formou vysoce kvalifikovaných Interim Manažerů a je zakládajícím členem České Asociace Interim Managementu.

S více než 20 lety působení ve střední Evropě a regionu Středního východu, disponují AGIM konzultanti rozsáhlými zkušenostmi v oblasti profesionálních služeb pro obchodní a průmyslové podniky.

Spolupracují se širokou skupinou zkušených Interim Managerů, kteří rozumí současnému rychle se měnícímu podnikatelskému prostředí. Prosazují nasazení Interim manažerů formou projektového managementu s jasnými pravidly a týmovým přístupem. AGIM spolupracuje s velkými i menšími, zahraničními i českými firmami v různých sektorech. Opírá se přitom o dlouhodobou znalost kvalifikovaných pracovních sil napříč sektory, hlavně v oblastech výrobního průmyslu, maloobchodu, finančních služeb, rychloobrátkového zboží, médií a farmaceutického průmyslu.

AGIM je nyní oficiálně součástí mezinárodního uskupení GLOBALISE sdružující přední evropské poskytovatele služeb v Interim Managementu, jako ATREUS v Německu, VALTUS ve Francii, NORDIC INTERIM ze Skandinávie, naši belgičtí kolegové z Accord Belgium a PATINA v USA.

AGIM je sesterskou organizací Accord Group, poradenskou společností, která již 25 let úspěšně působí v oblasti Executive Search a provozuje kanceláře v Praze, Bratislavě, Varšavě, Budapešti a v Bukurešti.

 

 

Pracovní zkušenosti a vybrané realizované projekty