Pro zobrazení obsahu se prosím přihlaste.
Vážení kolegové, milí členové České asociace interim managementu,
dovolte mi, abych vás přivítal u projektu, který považujeme za klíčový pro naši profesní komunitu – ankety mapující typy smluvních vztahů interim manažera.
Naše pracovní skupina „Ochrana a obrana interim manažerů“ si klade za cíl zmapovat, analyzovat a lépe pochopit různé formy smluvních a odpovědnostních vazeb, které se v praxi objevují:
· mezi interim manažerem a klientem,
· mezi kolegy v rámci týmové spolupráce,
· nebo ve vztazích, kde do procesu vstupují další subjekty, jako jsou vlastníci, holdingy či investoři.
Chceme tím přispět k vyšší profesionalizaci našeho oboru, ale také k ochraně interim manažerů samotných – aby bylo jasné, jaké role zastávají, jaké odpovědnosti nesou, a kde končí hranice jejich závazků.
Prosíme vás po obdržení pozvánky do této ankety nejprve o pečlivé prostudování všech variant a teprve následné vyplnění ankety, což by mělo i s úvodním prostudováním zabrat do 20 minut. Věříme, že výsledky nám umožní lépe nastavit doporučení pro praxi a případně i podporu právní či smluvní, která pomůže každému z nás.
Děkujeme vám za vstřícnost a čas, který budete této iniciativě věnovat. Výsledky ankety vám rádi poskytneme na vyžádání.
Přejme si, ať tato práce přinese nejen kvalitní data, ale také posílení důvěry a transparentnosti v našem oboru.
Děkuji vám za spolupráci.
Kamil Komenda
Pro zobrazení obsahu se prosím přihlaste.