Zpět

CAIM v regionech - Firma a živnostník Královéhradeckého kraje

Štítky:

13.3.

CAIM se i letos zapojuje do regionálních akcí. V Náchodě se 8. března uskutečnil galavečer, na kterém byly vyhlášeny nejlepší firmy a živnostníci ze všech pěti okresů Královéhradeckého kraje. Slavnostního předávání se zúčastnila za CAIM Iva Hovadová, členka výboru, která je garantem spolupráce s krajskými hospodářskými komorami ve východních Čechách.

Soutěž Firma a živnostník Královéhradeckého kraje roku 2017 zorganizovala Krajská hospodářská komora Královéhradeckého kraje ve spolupráci s městem Náchod a generálním partnerem MONETA Money Bank. Vítězem kategorie Živnostník se stal podnikatel v oboru stavebnictví Zdeněk Kalináč z Jičína, nejlepší obchodní společností do 50 zaměstnanců byla vyhlášena ofsetová tiskárna UNIPRINT z Rychnova nad Kněžnou, v kategorii Obchodní společnost do 250 zaměstnanců zvítězila společnost HALLA z Nového Města nad Metují, která vyrábí designová technická svítidla, vítězem kategorie Obchodní společnost nad 250 zaměstnanců se stala trutnovská strojírenská firma KASPER KOVO a ocenění pro nejlepší Podnikatelku roku si odnesla Zuzana Ceralová Petrofová, která stojí v čele společnosti PETROF, největšího výrobce akustických pian v Evropě.

Na fotografii: Iva Hovadová, členka výboru CAIM, a předseda představenstva Krajské hospodářské komory Královehradeckého kraje Radek Jakubský.

Galerie