Zpět

Další interim manažeři získali certifikaci

Štítky:

30.11.

S potěšením oznamujeme, že počet certifikovaných interim manažerů se rozšířil o další 3 jména. Slavnostní předání certifikátů proběhlo na výroční schůzi CAIM v Praze. Novými držiteli jsou: Ladislav Novák, Jiří Šmíd a Petr Karkovský.

Certifikace potvrzuje vysoký stupeň odbornosti, víceleté zkušenosti i úspěchy v oblasti interim managementu a dává tak držitelům větší prestiž. Zavedena byla v roce 2016 a prvními úspěšnými žadateli se stali: Petr Karásek, Tomáš Pastrňák, Václav Korcan, Tomáš Rybička a Jaroslav Vojtěchovský.

Základním kritériem pro certifikaci je praxe v rozsahu minimálně 3 realizovaných projektů interim manažerského charakteru, krizového managementu či jakéhokoliv dlouhodobého rozvojového projektu, na kterém se manažersky podílel (může nahradit i relevantní praxe ze zaměstnaneckého poměru), nejméně jeden z nich musí být prokazatelně úspěšný. Dalšími podmínkami jsou: věk nad 40 let, garance člena CAIM, právně trestní bezúhonnost, sociální nezávislost na 1 rok a minimálně 2 roky členství v CAIM.

 

 

Galerie