Zpět

Konzultační den CAIM na MSV

22.9.

Konzultační den CAIM na MSV - využití interim managementu v průmyslu

Blíží se Mezinárodní strojírenský veletrh, který opět ukáže poslední novinky a trendy v oblasti průmyslových technologií. Ve dnech 7. až 11. října 2019 se v Brně představí více než 1.600 vystavovatelů z několika desítek zemí celého světa. Součástí bude interaktivní výstava zaměřená na digitalizaci průmyslu a řada doprovodných konferenčních i networkingových akcí.

Česká asociace interim managementu (CAIM) pořádá v rámci Mezinárodního strojírenského veletrhu konzultační setkání na téma: využití interim managementu v průmyslu. Proběhne v úterý 8. 10. od 10 do 16 hodin v pavilonu A1 v prostorách akce Hospodářské komory Brno nazvané Kontakt-Kontrakt. Zájemci mohou přijít prodiskutovat své problémy, ale i rozvojové záměry a možnosti spolupráce se zkušenými interim manažery, nebo se jen seznámit se s fungováním asociace.

Jak si domluvit schůzku se členy výboru CAIM na veletrhu:

  1. Přes web projektu Kontakt-Kontrakt: https://cc-msv2019.b2match.io/, mezi účastníky je zaregistrován za CAIM předseda Ján Dolejš a člen výboru Tomáš Krýsl
  2. Kontaktujte členku výboru CAIM Janu Dronskou - email: dronska.jana@seznam.cz, tel.: 606 728 882

Loňského ročníku akce Kontakt-Kontrakt na BVV se zúčastnilo 233 společností z 13 států z řad veletržních vystavovatelů a návštěvníků a bylo realizováno přes 300 jednání.

Reportážní video z loňského setkání firem můžete zhlédnout ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=HsYowDB7kDo