Zpět

Business snídaně na téma Krize jako příležitost

11.9.

To, že vaši firmu zasáhla současná ekonomická krize ještě neznamená, že nemůžete prosperovat a dále růst. Vždy přece záleží na tom, jaké zdroje a know-how v organizaci trvale existují a jak je lze dočasně doplnit. Přijďte se seznámit s možnostmi, jak může firma v krizi • NAJÍT NOVÉ PŘÍLEŽITOSTI NA TRHU • ZVYŠIT EFEKTIVITU OBCHODNÍ ČINNOSTI • ZAJISTIT SI DOSTATEK FINANČNÍCH ZDROJŮ PRO PODNIKATELSKÉ PLÁNY

Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje, Česká asociace interim managementu a R.F.T. s.r.o. si vás dovolují pozvat na business snídani na témaKRIZE JAKO PŘÍLEŽITOST ! ! !

Na semináři budete seznámeni s interim manažery, kteří mají dostatek zkušeností s řešením nejrůznějších problémů a třeba pomohou vyřešit také ten váš. A protože příklady táhnou, seznámíme vás samozřejmě i s firmami, které se díky ekonomické krizi dostaly do značných finančních potíží a stály i před rozhodnutím, zda ukončit činnost a vyhlásit na sebe insolvenční řízení. Majitelé se však rozhodli pro využití Interim Manažerů a dnes vlastní prosperující firmy.

Cílem semináře je ukázat na zajímavý trend, a sice, že interim management není doménou pouze velkých a silných společností, ale může posloužit také menším firmám. Vysvětlíme, jak můžete využít služeb Interim Manažera a rychle tak zefektivnit své podnikání, či ho rozvinout na nových trzích.

Cílová skupina: Majitelé a klíčoví představitelé obchodních společností - malých a středních firem, podnikajících zejména ve strojírenském, energetickém průmyslu, obchodě a stavebnictví.

Čas konání: středa 26. září 2012, od 9:30 do 12:00 hod. (prezence 9:00 – 9:30 hod.)

Místo konání: Krajská hospodářská komora Moravskoslezského kraje (Výstavní 2224/8, Ostrava-Mariánské Hory, restaurace Fclub-suterén budovy)

Vystupující: Ing. Tomáš Pastrňák, MBA, člen rady České asociace interim managementu, jednatel společnosti R.F.T. s.r.o., specialista na restrukturalizaceVáclav Korcan, člen České asociace interim managementu, specialista na oblast ekonomiky a dopravy Ing. Václav Dostál, Finanční ředitel roku 2009, poradce pro oblast firemních financí, úvěry a financování podnikatelských aktivit, Robert Špirk, člen České asociace interim managementu, specialista na zahraniční obchod a company turnaround Ing. Ondřej Kočí, nezávislý konzultant a interim projektový manažer, specialista na změny při řízení lidských zdrojů, firemní kultury a interní komunikace.

Přihláška: na webu www.khkmsk-registrace.cz (potvrzení o registraci Vám přijde na e-mail automaticky po vyplnění a odeslání elektronické přihlášky)

Případné dotazy k registraci na seminář: Markéta Mannová – tel. 597 479 328, e-mail: m.mannova@khkmsk.cz

Uzávěrka přihlášek: 19. 9. 2012 Počet účastníků je omezen.

Účast na semináři je bezplatná.