Zpět

CAIM v médiích v roce 2022

1.2.

CAIM má za sebou další mediálně úspěšný rok. V loňském roce jsme se v rámci medializace aktivit a poslání CAIM zaměřili na dva velké mediální projekty a řadu dalších výstupů.

Ve spolupráci s redakcí časopisu MM Průmyslové spektrum vznikl 10dílný seriál podcastů nazvaný „Jak vést firmu k prosperitě ve složité době“. Hlavním řečníkem celé série byl Petr Karásek, místopředseda CAIM, doprovázela ho moderátorsky Jana Dronská a vystřídalo se v nich několik členů CAIM. Jednotlivé díly se postupně nahrávaly od ledna do listopadu s šéfredaktorem Romanem Dvořákem většinou v Praze.

Druhým významným projektem roku 2022, ale dá se říct posledních let, byl 9dílný pořad „Manažeři v akci“, ve kterých postupně vystoupilo se svými příběhy z firem 9 členů CAIM. Vysílal se na TV Polar a asociace i jednotliví členové mohou videa používat při své práci, prezentacích apod. Námět, scénář a režii zajistila Jana Dronská.

 

Prezentace: CAIM v médiích 2022

Seriál Manažeři v akci: https://polar.cz/porady/manazeri-v-akci

Seriál Jak vést firmu k prosperitě ve složité době: https://www.mmspektrum.com/serialy/jak-vest-firmu-k-prosperite-ve-slozite-dobe