Zpět

Členové schválili rozpočet a priority

18.1.

Na online výroční schůzi členů CAIM jsme zhodnotili rok, schválili rozpočet a priority.

V sídle Hospodářské komory ČR v Praze proběhla 18. ledna členská schůze CAIM formou on-line přenosu. Byla jako obvykle hlavně plánovací a finanční. Předseda Ján Dolejš nejprve zrekapituloval uplynulý rok z pohledu plnění priorit a okomentoval statistiky k poptávkám, návštěvnosti webu CAIM a fungování sítě LinkedIn, které připravila tajemnice Marie Savara. Následně členové výboru prezentovali své aktivity na podporu CAIM a témata, která mají v rámci agendy na starosti. Zazněly například informace o přípravě inovovaných webových stránek CAIM, o spolupráci s partnerskými organizacemi a jak se asociace uplatnila v mediálním světě. Schůze byla ohlédnutím za tím, co vše se povedlo a kam jsme se posunuli v naplnění poslání CAIM.

V další části programu se Tomáš Krýsl věnoval financím a závěrem finančního bloku dostal slovo revizor Dalibor Petrů. Online členské schůze se zúčastnil potřebný nadpoloviční počet členů. Schválili výsledky hospodaření CAIM v roce 2023 a nový rozpočet na rok 2024.

Důležitou částí byla také prezentace výstupů z průzkumu spokojenosti a očekávání členů pod taktovkou Radky Šuškové a Jany Dronské (výsledky jsou umístěny v členské sekci) a představení priorit pro rok 2024. Nechyběl ani novoroční přípitek.

 

Galerie