Zpět

Místopředseda CAIM radil v pořadu ČT Krotitelé dluhů

9.11.

Pořad Krotitelé dluhů vznikl před lety jako reakce na stále rozšířenější jev naší současnosti – zadlužování osob a domácností. Nová série se však zaměřila na malé firmy a podnikatele, na které dopadla pandemie koronaviru. Co na začátku vypadá jako snadné, se po určitém čase může stát neřešitelné a když do toho zasáhne nečekaný nepřítel v podobě Covidu, může nastat krize. Krotitelé dluhů se snaží najít chyby a hledají cestu, jak z toho ven s co nejmenšími ztrátami. Česká televize se zaměřila na to ukázat autentické rodiny, autentické problémy, autentická řešení.

V jednom z příběhů sehrál důležitou roli místopředseda CAIM Petr Karásek jako zkušený krizový manažer. Natáčení proběhlo v červnu v Praze na Vysoké škole obchodní, která má působivý interiér a kde má CAIM zázemí. Petr Karásek měl za úkol zanalyzovat situaci Ondřeje Koudely, který v roce 2012 založil firmu zaměřenou na zdravotnická školení simulovanou praxí. Firma se rozeběhla a prosperovala. Jenže přišla pandemie, která „kontaktní” systém výuky přerušila a Ondřej se dostal do finančních problémů. Petr Karásek se společně s týmem Krotitelů dluhů snažil najít pro malou firmu řešení. Jak to dopadlo – podívejte se na díl vysílaný 8. 11. na ČT1.

Pro CAIM to byla nová zkušenost, která by mohla mít pokračování, kde se uplatní další členové. Věříme, že jsme tím otevřeli nové možnosti spolupráce s Českou televizí a kreativními tvůrci zajímavých pořadů ze světa byznysu.

Odkaz na pořad Krotitelé dluhů – díl o podnikateli Ondřeji Koudelovi, ve kterém vystupuje a radí Petr Karásek z CAIM: ZDE

-JD-

 

 

Galerie