Zpět

Podcasty: Jak vést firmu k prosperitě ve složité době

25.11.

Podcasty: Jak vést firmu k prosperitě ve složité době

Na konci listopadu jsme dokončili sérii 10 dílů podcastového seriálu „Jak vést firmu k prosperitě ve složité době“, který vznikl ve spolupráci CAIM a redakce časopisu MM Průmyslové spektrum. Hlavním řečníkem celé série byl Petr Karásek, místopředseda CAIM, a doprovázela ho moderátorsky Jana Dronská, taktéž z CAIM. Jednotlivé díly jsme postupně nahrávali od ledna do listopadu s šéfredaktorem Romanem Dvořákem většinou v Praze, ale i v Ostravě a v Chocni.

Petr Karásek si do nahrávaných debat zval hosty a diskutoval s nimi o aspektech aktuálních problémů v podnikání, se kterými se firmy potýkají v současné nepředvídatelné době. V některých dílech vystupovali členové CAIM, například Iva Hovadová, Václav Korcan, Jaroslav Vojtěchovský, Petr Karkovský, Radka Šušková a Ladislav Musil.

Podcasty přinášejí reference celé řady konkrétních praktických zkušeností, kterých Petr Karásek se svými kolegy nebo jeho hosté nabyli při restrukturalizacích společností nebo při řízení firem a projektů, především průmyslových firem. Všechny díly jsme se snažili ladit tak, aby posluchači dostali kromě příkladů z praxe také rady a doporučení. Každý díl má kolem 40 minut.

Všechny díly zde: https://www.mmspektrum.com/serialy/jak-vest-firmu-k-prosperite-ve-slozite-dobe

 

Galerie