Zpět

Předseda CAIM na konferenci AMPS

10.10.

Předseda CAIM na konferenci AMSP

Předseda CAIM Ján Dolejš vystoupil na workshopu na téma „Pravidla krizového řízení“ v rámci konference Nové trendy v podnikání MSP, kterou pořádala Asociace malých a středních podniků 9. 10. Na příkladu úspěšné mise Apollo 13 poukázal na základní prvky krizového řízení.

Konferenci zorganizovala AMSP v rámci projektu Roku malého podnikání 2020. Vystoupili na ní zástupci asociace, vybraní zástupci z praxe z různých oblastí podnikání, generální partneři a partneři projektu. Součástí byla panelová diskuze na téma „Jak změnila pandemie podnikatelské prostředí nejen malých a středních firem“ a následovalo několik menších on-line workshopů.

Jak Jan Dolejš uvedl: „Původně jsem workshop připravoval pro živé publikum. Díky situaci se akce přesunula na internet. V první chvíli jsem měl obavu, že bez přímých účastníků se ztratí interaktivita a bude to jako hrát hokej bez puku. Nakonec se ukázalo, že dnešní technika umožňuje pohodlnou zpětnou vazbu posluchačů a díky jejich aktivitě workshop neztratil na kvalitě.

Celá konference se vysílala on-line na kanále youtube ZDE

Workshop J. Dolejše proběhl v závěrečné části (posledních 45 minut).