Zpět

Radíme, pomáháme…

13.4.

Přední členové CAIM nejen pomáhají řešit problémy a změny ve firmách, ale věnují se také šíření užitečných informací a rad, které mohou podpořit podnikatelské prostředí v nelehké době dopadů korona-krize.

 

Televizní rozhovor o krizovém řízení

Místopředseda CAIM Petr Karásek byl jedním z prvních hostů speciálního seriálu rozhovorů se špičkovými krizovými manažery ve zpravodajské televizi SeznamZprávy. Vybraní manažeři v seriálu „Jak přežít krizi“ nabízí na základě svých zkušeností užitečný pohled na řešení dopadů covidové krize.

Rozhovor s P. Karáskem o krizovém řízení a situaci v automobilovém průmyslu vysílaný 6. dubna najdete na SeznamZprávy.cz

 

Konference pro malé a střední firmy

Asociace malých a středních podniků uspořádala 18. března první velkou konferenci k projektu „Rok nových příležitostí 2021“ a CAIM byla součástí programu prostřednictvím předsedy Jána Dolejše. Konference se zaměřila na problematiku „Zvládnutí změn v podnikání v důsledku koronavirové krize“. Na online setkání vystoupila řada vážených a zajímavých hostů, včetně místopředsedy vlády, ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka. Ján Dolejš zahajoval druhou polovinu konference, představil asociaci a principy interim managementu a následně se věnoval krizovému řízení v praxi.

Celý záznam konference najdete na YouTube kanálu AMSP ČR