Zpět

Tisková zpráva: konference Interim Management 2015 - „Interim management – moderní forma řízení“

Štítky: press

21.11.

Vážení členové a přátelé České asociace interim managementu,

dne 12. listopadu 2015 proběhla v Praze za účasti České televize i tisku (Týdeník EURO, E15, Hospodářské noviny) konference Interim Management 2015 -„Interim management – moderní forma řízení" zaměřená na zkušenosti s interim managementem v České republice a zahraničí.

Cílem konference bylo odprezentovat vývoj interim managementu v České a Slovenské republice v porovnání se zahraničím, představit očekávání firem v roli zadavatelů i pohled personálních agentur na vyhledávání a uplatnění interim manažerů

Se svými vstupy na konferenci vystoupili pan Tomáš Pastrńák, předseda CAIM a předseda představenstva Restrukturalizační Agentury a.s., který se s publikem podělil o své zkušenosti s interim managementem v České a Slovenské republice. Dále pan Vít Buchta, člen výboru CAIM a majitel poradenské společnosti Green Plus, který se vyjádřil k očekávání zadavatelů při najímání interim manažerů. O zkušenostech s interim managementem v zahraničí pohovořil pan Vladimír Větrovský, nezávislý konzultant a interim manažer, a na závěr s aktuálními zkušenostmi s interim managementem ve společnosti Tatra Truck a.s vystoupil pan Petr Karásek, generální ředitel společnosti Tatra Truck a.s. a místopředseda CAIM.

Tímto by také Česká asociace interim managementu chtěla velmi poděkovat partnerům akce, díky kterým se tato konference mohla uskutečnit - a to společnosti R.F.T s.r.o., Restrukturalizační agentuře a.s. a Vysoké škole manažerské informatiky, ekonomiky a práva (VŠMIEP).

Prezentace pana Větrovského ke stažení zde.