Zpět

Výroční členská schůze zvolila nový výbor

9.9.

Velká schůze členů CAIM proběhla tentokrát nedaleko od Prahy v krásném hotelu SEN 8. - 9. září.

Konec léta je jako stvořený pro networkingové akce. Proto bývá výroční členská schůze už tradičně spojená s neformálním setkáním členů CAIM při dobrém jídle a pití, pro které se vžil název „grilovačka“. První část je ovšem vždy pracovní. Probrali jsme, co se podařilo za poslední rok a kam budeme směřovat v následujícím období a samozřejmě došlo i na aktuální dění v ekonomice a podnikání. Realizovali jsme řadu akcí, které pomohly naplnit poslání naší asociace.

Proběhla také prezentace výsledků průzkumu na téma pojištění interim manažerů a prezentace evropského průzkumu interim managementu od asociace INIMA. Součástí schůze byly i volby. Do výboru byli opět zvoleni Ján Dolejš, Iva Hovadová, Pavel Pačes, Radka Šušková a revizorem byl zvolen Dalibor Petrů.

Ani letos nechybělo vyprávění zajímavého hosta, kterým byla tentokrát Zuzana Řezníčková, klíčová manažerka vydavatelství Economia. V diskusi jsme řešili pokračování pořádání akcí pro posílení práce interim manažerů, pořádání konferencí, otevřeli jsme téma interních certifikací a připomněli téma autorizace oboru interim management HK ČR.

Na pracovní část jsme navázali večerní grilovačkou a debatou u dobrého vína a piva z Pivovaru Heřman, které zajistil náš člen René Skýpala.

Druhý den ráno jsme měli zajištěnou dvouhodinovou exkurzi v nedaleké Hvězdárně Ondřejov. Kdo nezůstal, přišel o velký zážitek. Mladý vědec, který na hvězdárně pracuje, nám byl skvělým průvodcem a areál hvězdárny nám nabídl úžasnou procházku tak trochu jiným světem.

Jana Dronská

 

Galerie