Zpět

Zajímá nás automobilový průmysl

28.6.

Na konci června se v pražském Mánesu konalo společenské setkání Automotive Leaders Forum 2023, které pořádalo Sdružení automobilového průmyslu, jehož je Česká asociace interim managementu členem. Akce se zúčastnil i ministr dopravy ČR Martin Kupka, přičemž hlavním tématem byly podmínky a dopady nové emisní normy EURO 7. Naší asociaci reprezentovali Petr Karasek a Jiří Tužil.

Na druhý ročník této unikátní akce sezvalo Sdružení automobilového průmyslu vedle zástupců členských firem AutoSAPu i další hosty, a to jak ze státní správy, tak i spolupracujících organizací. Zhruba stovku účastníků nejprve pozdravil Martin Jahn, prezident Sdružení automobilového průmyslu a člen představenstva společnosti Škoda Auto, který vyjádřil naději, že druhá polovina roku přinese do sektoru automotive už více důvodů k optimismu. V poměrně pozitivním duchu se nesla i řeč ministra dopravy Martina Kupky, která se točila především kolem emisní normy Euro 7.

Součástí večera bylo rovněž Vyhlášení vítězů soutěže Podnik roku v automobilovém průmyslu 2022. Mediálním partnerem byl časopis Český autoprůmysl, který se v zářijovém čísle k akci vrátí podrobněji.

Galerie